4
úno
Řada Brandt Plus
Brandt PLUS, to je nejvyšší řada vestavných trub a indukčních varných desek Brandt.
Představujeme vám multifunkční trouby řady Brandt Plus, které disponují elegantním designem, vylepšeným ovládáním a jsou vybaveny celou škálou praktických funkcí a technologií.

Co nového přináší řada Brandt Plus v multifunkčních troubách?

Trouby řady Brandt Plus se pyšní moderním, dotykovým ovládacím panelem se šesti tlačítky. Ovládání je zcela intuitivní a maximálně vám usnadní nastavení trouby.

DSC_6202.jpg

Režim ohřevu Multifunkce Plus je jedinečný způsob přípravy jídla, který spočívá v kombinaci konvenčního pečení, tj. ohřevu horním a spodním topným tělesem s ventilátorem a horkovzdušného pečení, tj. ohřevu skrze kruhové topné těleso s ventilátorem. Touto kombinací lze dosáhnout výjimečných výsledků např. při přípravě pokrmů s vysokým obsahem vody, jako jsou koláče, pizza, těstoviny nebo zelenina.

shutterstock_170561654.jpg

Exkluzivní funkcí je funkce Autocook, díky které zvládne pečení každý od zkušeného kuchaře až po začátečníka. Tato funkce disponuje 9 plně automatickými programy, které zaručí perfektní přípravu pokrmů v souladu s pravidly kulinářského umění.

shutterstock_431627977.jpg

Velmi ocenitelnou funkcí je funkce Průvodce pečením, která vám umožní vybrat si snadno jeden z patnácti přednastavených receptů: kuře, kachní prsa, hovězí pečeně, pizza, vepřová pečeně, gratinované brambory, jehněčí plec, telecí pečeně, losos, rybí nákyp, slaný koláč, plněná rajčata/zelenina, sušenky/drobné cukroví, koláč, buchty/briošky. Trouba sama nastaví vhodný režim pečení, teplotu a dobu pečení dle předem definované hmotnosti pokrmu.

shutterstock_535866397.jpg

Co nového přináší řada Brandt Plus v indukčních deskách?

Výrobky Brandt jsou nepřekonatelné ve výkonu a rychlosti a zároveň nejbezpečnější na trhu. Varné desky Brandt PLUS mají až 14 stupňů nastavení výkonu pro vynikající výsledky vaření, automatickou detekci nádobí na varné zóně a až 10 bezpečnostních prvků.

DSC_6232.jpg

Funkce Tempo je praktický pomocník, který zobrazuje uplynulý čas od poslední změny výkonu dané varné zóny. Tato funkce je ideální pro vaření, které vyžaduje přesnou dobu ohřevu, a může být také užitečná v případě, že zapomenete nastavit časovač.

S řadou Brandt Plus se budete cítit jako opravdoví mistři v kuchyni!

Brandt Plus_sestava.jpg