4
úno
Pyrolytické čištění
Dokonale čistá pečící trouba bez námahy.

Čištění trouby určitě nepatří mezi oblíbené činnosti v domácnosti. Pokud to neděláte pravidelně, tak se trouba zanese a už to není tak jednoduché ji vyčistit. Pokud ale máte troubu s pyrolytickým čištěním, trouba se čistí sama! Pyrolytické trouby Brandt jsou samočistící a pravidelným používáním funkce pyrolýza bude vaše stylová trouba vypadat vždy jako nová. S pyrolýzou ušetříte čas, energii a troubu budete mít krásně čistou a to ekologicky, bez použití chemických čisticích prostředků.

BXP5531X_3DV01.jpg

Jak pyrolýza funguje?

Po zapnutí pyrolýzy teplota v troubě postupně stoupá až na 500°C, při kterých se odstraní cukry, mastnota a další nečistoty. Pyrolytické čištění předchází zanášení trouby nečistotami a tím zvyšování spotřeby energie při pečení, nebo nerovnoměrnému pečení.

Pokud trouba disponuje funkcí Pyro Express, tak je čištění ještě rychlejší a úspornější. Čištění je nejlépe spustit po dopečení, kdy je trouba ještě teplá. Můžete použít samočistící program, který využije toho, že je trouba ještě zahřátá a čištění trouby zabere jen 59 minut. Pyro–Eco zas úsporně vyčistí troubu od mírného znečištění v délce 1,5 hodiny.

BR_BXP6576X_preview.jpg